• Kontakt i lokacjaLO Grodków, PL
  • Telefon+48 77 415 54 61
  • rssRRS Aktualności

matura

A A A

005W sobotę 3 czerwca 2017 r. w naszym mieście obywała się III Grodkowska Gra Miejska. Brało w niej udział 13 czteroosobowych drużyn, które miały wykonać różnego rodzaju zadania w punktach kontrolnych na terenie naszego miasta.

Jeden z punktów kontrolnych znajdował się w naszej szkole. Zawodnicy na naszym punkcie kontrolnym musieli się wykazać wiedzą na temat naszej szkoły, historii i topografii naszego miasta i regionu i na tablicy multimedialnej rozwiązać test.

Pytania do testu przygotował p. Łukasz Pater oraz p. Agata Habina-Kudzia. Jurorami na punkcie była p. Agata Habina-Kudzia, p. Katarzyna-Kendik Palak wspomagani przez uczennice Joannę Bortnik i Martynę Morżak oraz ks. Piotra Szczepańskiego.

ks. Piotr Szczepański CM

001

002

003