• Kontakt i lokacjaLO Grodków, PL
  • Telefon+48 77 415 54 61
  • rssRRS Aktualności

matura

A A A

DSCN0565

Dnia 21.11.2017 r. uczniowie klas pierwszych i drugich Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Powstań Śląskich w Grodkowie obchodzili Dzień Życzliwości zorganizowany przez Szkolny Samorząd Uczniowski. Ubrani w granatowe koszulki z logo naszej szkoły i z uśmiechami na twarzach udali się najpierw pod Przedszkole Publiczne nr. 2 w Grodkowie, aby rozdać kolorowe balony dzieciom idącym do tej placówki, a następnie odwiedzili pobliską Publiczną Szkołę Podstawową nr. 3, gdzie uczniom klas 1-3 rozdali drobne upominki z okazji Dnia Życzliwości: balony oraz pocztówki. Nie obyło się także bez słodkości - uczniowie otrzymali lizaki. Ostatnim przystankiem w podróży życzliwych licealistów był sekretariat Gimnazjum nr. 1. Tamtejsi nauczyciele otrzymali zakładki do książek. Po rozdaniu prezentów licealiści udali się w drogę powrotną do szkoły. W liceum odbył się krótki apel prowadzony przez panią dyrektor Monikę Musiał-Biernat z okazji obchodzonego święta, w czasie którego nagrodziliśmy dwoje „Najbardziej Życzliwych Uczniów” z naszej szkoły. W klasie I został nim Filip Kuka, a w klasie II Aleksy Mika. Gratulujemy! Do końca dnia w całej szkole panowała życzliwa i miła atmosfera, co bardzo umiliło lekcje . Dziękujemy członkom samorządu uczniowskiego oraz szczególnie pani Katarzynie Kendik-Palak za zorganizowanie tej wyjątkowej akcji i promowanie naszej szkoły w lokalnym środowisku.

Aleksandra Adamiak, kl.IIa

 DSCN0495DSCN0526DSCN0537DSCN0561DSCN0562DSCN0563