matura

A A A

Rok szkolny 2013/2014

Dnia 30.10.2013 w Brzegu odbyły sie zawody w piłkę nożna dziewcząt. W zawodach brały udzial 3 drużyny: nasze dziewczyny z LO, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu oraz Technikum Ekonomiczne w Brzegu. Rozegrały sie 3 mecze:

ZSZ nr 1 - Technikum Ekonomiczne (1:0 )
LO Grodków - ZSZ nr 1 (2:1)
LO Grodków - Technikum Ekonomiczne (3:1)

Nasze dziewczyny wystapiły w składzie : Naalia Michalska , Aleksanrda Sikora, Klaudia Trybuła, Paulina Lorczyk, Moinika Kuś , Kornelia Zazulak, Magdalena Ryżka. Nasze liceum zdobylo 1 miejsce. Gratulujemy oraz życzymy powodzenia w tym roku szkolnym !

szachy

W dniu 21.11.2013 w Brzegu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Szachach Drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Ia: Michał Omieciński i Miłosz Sawka oraz uczniowie klasy Ib: Michalina Kos i Michał Kos. Walka była niezwykle zacięta i do ostatniej chwili nie było wiadomo która ze szkół odniesie zwycięstwo. Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce ulegając jedynie drużynom z I i II LO w Brzegu.

przelajowe 2013 3 przelajowe 2013 4

W dniu 10 października 2013 w Bąkowie koło Kluczborka odbyły się finały wojewódzkie biegów przełajowych szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów finałowych zakwalifikowało się pięcioro naszych uczniów – Anna Szmit, Monika Kuś , Monika Kleszno, Natalia Dziergas oraz Korzeniowski Łukasz. Ze względów zdrowotnych nie udało się pojechać do Bąkowa Natalii Dziergas i Łukaszowi Korzeniowskiemu.
Bardzo nam miło poinformować Was, że po raz drugi z rzędu mistrzynią województwa w biegach przełajowych została uczennica naszej szkoły Anna Szmit, która w swojej kategorii wiekowej okazała się najlepsza. Gratulujemy Ani sukcesu i życzymy za rok powtórzenia wyniku.

przelajowe 2013 1
przelajowe 2013 2