A A A

W ostatnich dwóch tygodniach sportowcy z naszej szkoły aż czterokrotnie startowali w powiatowych zawodach szkół ponadpodstawowych. 4 stycznia dziewczęta rywalizowały w halowej piłce nożnej. Dziewczęta grały ambitnie, nie udało się jednak awansować do dalszych rozgrywek, zajęliśmy 4 miejsce.

Obraz1

Halowa piłka nożna dziewcząt: opiekun Łukasz Sawka, Psiurska Julia, Szczygieł Kamila, Czapkowska Julia, Murańska Weronika, Stelmach Kinga, Mika Aleksandra i Walczak Malwina.

16 stycznia na parkiet naszej hali sportowej wyszły piłkarki ręczne, które okazały się najlepsze spośród 5 zespołów startujących z powiatu brzeskiego. Oto wyniki rywalizacji naszych szczypiornistek:

LO Grodków – ZSE Brzeg 11 – 0

LO Grodków – ZSP Grodków 16 – 6

LO Grodków – I LO Brzeg 7 – 7 rzuty karne 3 – 2

LO Grodków – II LO Brzeg 10 – 0

Obraz2

Piłka ręczna dziewcząt: opiekun Malinowski Grzegorz, Yanchyshyn Anastazja, Łoza Julia, Szczygieł Kamila, Psiurska Julia, Mika Aleksandra, Walczak Malwina, Skotnicka Klaudia i Korzeniowska Patrycja.

21 stycznia odbyły się zawody piłki ręcznej chłopców, w których bezapelacyjnie najlepsi okazali się zawodnicy naszego ogólniaka nie dając rywalom z Brzegu najmniejszych szans w trzech rozegranych spotkaniach. A oto wyniki rywalizacji chłopców:

LO Grodków – ZSE Brzeg 18 – 4

LO Grodków – ZSZ 1 Brzeg 14 – 4

LO Grodków – ZSB Brzeg 10 – 5

Obraz3Obraz4

Piłka ręczna chłopców: / Derylak Kacper, Pietryka Kacper, Sawicki Paweł, Sobstel Karol, Lach Dawid, Studziński Karol, Studziński Patryk, Górny Kamil, opiekun Malinowski Grzegorz, / Smoliński Jakub,Witos Dawid, Górniak Igor, Osiadacz Michał, Kuka Bartłomiej, / Biernat Emil, Stroński Jędrzej oraz Pawlus Michał (nieobecny na zdjęciu)

Ostatnie z serii zawodów, w których udział brali nasi uczniowie to zawody w halowej piłce nożnej chłopców rozegrane w dniu 22 stycznia. Nasi piłkarze nożni zajęli w nich 5 miejsce.

Awans do wojewódzkich zawodów półfinałowych wywalczyły piłkarki oraz piłkarze ręczni. Nasza szkoła w obu przypadkach będzie gospodarzem tej rywalizacji. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym sportowcom.

PÓŁFINAŁ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW – 3 LUTY GODZ.10.00

PÓŁFINAŁ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – 6 LUTY GODZ.10.00

ZAPRASZAMY !!!